سیگنال فارکس   سایت بتکارت   Betcart   بتکارت   لایسنس رایگان نود 32   یوزر پسورد نود 32   سئو سایت   سفارش رپورتاژ آگهی   خرید دستگاه لیزر مو   لایسنس نود32   آپدیت نود 32   بک لینک   
 اخبار تكنولوژي اخبار تكنولوژي .

اخبار تكنولوژي

نحوه قفل كردن سلول ها در اكسل

وقتي كاراكترهاي پيچيده و گسترده مايكروسافت اكسل را در بار كاري روزمره خود بارگيري مي كنيد، ممكن است براي شما مفيد باشد كه همه سلول ها را در اكسل يا حداقل برخي از موارد را قفل كنيد،به ويژه اگر اين سند توسط چند نفر در محل كار به اشتراك گذاشته شده و توسط آنها مورد استفاده قرار گيرد.

و يا دست زدن به يك فايل اكسل با چندين رديف و ستون، بدون اشاره به صدها سلول پر شده، مي تواند كمي دشوار باشد، و اشتباهاتي رخ خواهد داد. كسي ممكن است به طور تصادفي يك سلول را جابه جا كند و يا محتويات يك سلول را حذف كند، و شما بي اطلاع هستيد كه آنها آن را انجام داده اند تا زماني كه فرد ديگري متوجه شود كه اين اطلاعات از دست رفته است.

بنابراين شما مي توانيد اطلاعات مهم در صفحات خود را از حذف دائمي و يا تغييرات محافظت كنيد.

 

 

در اينجا نحوه قفل كردن سلولها در اكسل را آموزش ميدهيم. مهم نيست كه آيا شما ويندوز 10 يا يك كاربر maغير مجاز مي باشد هستيد. مراحل چگونگي قفل سلول ها در اكسل تقريبا يكسان است، حتي اگر رابط ها ممكن است كمي متفاوت باشند. فقط دستورالعمل هاي زير را دنبال كنيد:

 

يكسان كردن سلول ها در اكسل, قفل كردن سلول هاي دلخواه در اكسل

 

مرحله 1:

تمام سلول ها را در برگه انتخاب كنيد. به طور پيش فرض زماني كه شما از sheet يا workbook محافظت كنيد، تمام سلول ها قفل مي شوند. اين بدين معني است كه شما نمي توانيد آنها را تغيير و يا حذف كنيد و محتواي مندرج در آن غيرقابل تغيير است. سلول هاي قفل شده را مي توان انتخاب كرد، اما شما مي توانيد آن را به محافظت شده تغيير دهيد.

اگر تصميم به قفل كل صفحه داريد، مي توانيد اين كار را به سرعت و بدون مراحل اضافه انجام دهيد.اگر شما نياز به قفل كردن فقط چند سلول خاص در صفحه خود داريد، ابتدا مطمئن شويد كه كل صفحه باز شده است.

 

يكسان كردن سلول ها در اكسل, قفل كردن سلول هاي دلخواه در اكسل

 

مرحله 2:

براي باز كردن كل صفحه، روي ويندوز 10 كليك راست كنيد (دو انگشت روي Maغير مجاز مي باشد). سپس بر روي Format> Protection كليك كنيد. انتخاب "Locked"را لغو كنيد يا علامت آن را برداريد و روي OK كليك كنيد. 

 

يكسان كردن سلول ها در اكسل, قفل كردن سلول هاي دلخواه در اكسل

 

مرحله 3:

تمام سلول هايي كه مي خواهيد قفل كنيد را انتخاب كنيد. شما مي توانيد تمام سطر يا ستون يا سلول هاي خاص را انتخاب كنيد. براي انتخاب سلول هاي خاصي كه در كنار يكديگر قرار ندارند، كليد Command را در Maغير مجاز مي باشد يا كليد Control در ويندوز 10 نگه داريد تا هر سلول را به صورت جداگانه انتخاب كنيد.

 

مرحله 4 :

بر روي يكي از سلول هاي انتخاب شده، روي ويندوز 10 راست كليك كنيد (دو انگشت روي Maغير مجاز مي باشد). سپس بر روي Format> Protection دوباره كليك كنيد.

منبع: https://www.beytoote.com/computer/tarfand-c/lock-cells3-excel.html


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۶ آذر ۱۳۹۹ساعت: ۰۳:۴۸:۵۳ توسط:ناديا موضوع:

طراحي سايت مشهد

با پروا به فضاي رقابتي موجود، مولفه‌هاي رقابتي نيز به نوعي تغير كرده و شاخصه‌هاي مرتبط با سليقه مخاطبان براي يك سايت، اهميت ويژه‌اي مكشوف است. از اين رو پيش از طراحي سايت، سليقه مخاطبان و ويژگي‌هاي مورد اهميت براي بازار هدفتان را بررسي نموده و سپس با طرح ريزي ريزبين اقدام به طراحي سايت مي‌نمايد. به راستي براي طراحي يك سايت حرفه‌اي و تمام اعياراين نوع اقدام خواهد نمود:
بررسي بازار هدف.بررسي بودجه و بيچارگي گردآور .بررسي جديدترين الگوريتم‌هاي موتورهاي جستجوگر.زيبايي شناسي طراحي و رنگ و ستون ها موثر در نگاه مخاطب.نياز‌هاي بازاريابي اينترنتي و راه‌كارهاي وابستگي موثر.يافتن يك كمپاني طراحي سايت در مشهدبه واسطه وجود قشر تحصيل كرده و مهندسان باتجربه و خلاق ساكن در مش تيم حرفه‌اي را يكتا هم آورده و آمادگي كامل براي همكاري با مجموعه‌هاي گوناگون را دارد. طبيعتا طراحي وب سايت پروسه بلند مدتي بوده كه دربايستن به پشتياني و همكاري دائمي دارد.از طرفي رقابت در فضاي مجازي با چالش‌هاي زيادي مقابل بوده و بايد در تمامي مراحل قبل بيني ريزبين نياز بازار صورت گيرد. خوشبختانه تجربر طراحي سايت و وانگهي شناخت ريزبين بازار، آسودگي خاطر مشتريان محترم را به به اتفاق داشته است.طراح سايت در مشهد با قيمت مناسبما از محدوديت مالي بعضي كسب و كارهاي نوپا كاملا آگاهيم. از اين جهت وب با طراحي ثالب‌هاي وردپرسي با قيمت مناسب، طراحي وب سايت شما را با كمترين خرج پيش درآمد مي‌كند. سپس با رونق اخذ كسب و كارتان مي‌توانيم طراحي اختصاصي سايت شما به به اتفاق قابليت ‌هاي اختصاصي انجام دهيم.

 طرحي را براي سايت شما پياده مي‌كند كه كاملا متناسب بيچارگي و خواسته شما باشد. وانگهي با تغير الگوريتم گوگل و موتورهاي جستجوگر، نگرش‌ها نسبت به طراحي سايت تغيير كرده و كسب وكارها به تعقيب سايتي هستند كه نيرو چشم وهمچشمي داشته باشد. تيم طراحي وب سايت وب در مشهد ، سايتي را براي شما طراحي مي‌كند كه امكانات پايين در آن ايجاد شده:
طراحي با سرعت لود بالاطراحي به صورت كاملا واكنشكراامكان ارتقا و اضافه نمودن امكانات به سايتطراحي گرافيك با توجه به دربايستن مشتريطراحي سايت به اتفاق با پنل مديريتي پيشه ايدر نظر گرفتن الگوريتم هاي گوگل بابت سئو سايتچه انتظاراتي از تيم طراحي سايت در مشهد داريد؟طراحي سايت مانند هر پلتفورم پيوستگي جمعي بايد بر حسب بيچارگي و نگاه مخاطبان طراحي شود. حتما شما نيز چشمداشت داريد كه تيم طراحي وب سايت، از صفر تا صد پروژه را اتمام داده و در چهره دربايستن به پشتيباني در دسترس باشد. تيم طراحي وب سايت ارزان وب اين اطمينان را به شما مي‌دهد كه قبل از آغاز همكاري درك صحيحي از انتظارات شما اخذ كند. سپس با تجربه و نگاه بخردانه به بازار پروسه اجرايي را پيش درآمد نموده و در درازا راه با همفكري مشترك، پروژه را جلو ببرد.
احي سايت در مشهد را با چه سيستم مديريت محتوايي سپريدن مي‌دهد؟حتما در ارتباط با سيستم مديريت محتواي وردپرس و امكانات ويژه آن شنيده‌ايد. با پروا به امكانات اين سيستم و هزينه‌ زير آن براي راه اندازي، با طراحي سايت وردپرس با بالاترين كيفيت طراحي كرده و در پسنديدن متقاضيان پيمان مي‌دهد. خاصيت اصلي اين قالب‌ها سئوي بهينه و سرعت سايت بالا بوده كه باعث شده در فضاي رقابتي ، عملكرد فوق العاده‌اي داشته باشد. از طرفي نما اين قالب‌ها نيز مخاطب پسند و امروزين بوده و قابليت‌ جذب بسيار بالايي دارد. جهت سفارش طراحي قالب وردپرس به صفحه اصلي سايت ما مراجعه كنيد
لاراول : اگر شما به يك سايت ويژه و با امكاناي بسيار بالا دربايستن داشته باشيد ما از سيستم مديريت محتواي اختصاصي لاراول (php) بهره‌گيري ميكنيم .
لاراول چيست؟
لاراول Laravel يگانه از سرشناس ترين فريم ورك هاي PHP بر بنياد معماري MVC براي طراحي سايت است. اين فريم ورك متن مفتوح تحت ليسانس MIT ارائه شده است. اين فريم ورك PHP كه بر روي اجزاي symphony توسعه داده شده، و امكان به كارگيري كدهاي قابل اعتماد و تست شده را فراهم نموده.
مشاوره رايگان پيش از اتمام پروژه طراحي سايت در مشهدخواسته و نياز خود را با ما در ميان بگذاريد تا ما بهترين رهنمود شدني براي طراحي سايت را به شما ارائه دهيم. تفاهم كاري و رسيدگي انتظارات شما اولين مرحله اجرايي ما بودهد و از اين رو سرانجام شغل كاملا مطابق با سليقه و خواسته شما خواهد بود. تيم حمايت ما به طور رايگان تمام اطلاعات و آگاهي لازم را در كمر بستن شما خواهند گذاشت. با ما در تماس باشيد.
پشتيباني رايگات از سايت شما:پشتيباني ما براي دسترسي به مقاله طراحي سايت مشهد اينجا كليك كنيد. دربرگيرنده تمام مشتريان ايراني و خارجي ميشود و هدف ما جلب رضابت تمام مشتريان است (البته هواي مشتري هاي خارجي رو بيشتر داريم
برچسب: ،
ادامه مطلب

امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۶ آذر ۱۳۹۹ساعت: ۱۱:۱۱:۰۰ توسط:ناديا موضوع:

رويان انساني در حالت انجماد تا چه مدت زنده مي‌ماند؟

اخيرا از روياني كه ۲۷ سال منجمد مانده بود، نوزادي متولد شد و به‌دنبال آن، اين پرسش شكل گرفت كه رويان انساني را تا چه مدت مي‌توان در حالت انجماد نگه‌داري كرد.

در تاريخ ۲۶ اكتبر از روياني كه براي ۲۷ سال منجمد مانده بود، نوزاد دختر سالمي به دنيا آمد كه طبق گزارش‌، احتمالا ركوردار طولاتي‌ترين مدتي است كه روياني قبل از تولد، به حالت منجمد مانده. مولي اورت گيبسون از روياني متولد شد كه در سال ۱۹۹۲ منجمد شده بود و در فريزر فوق‌سردي در ميدوست آمريكا نگه‌داري مي‌شد. اين رويان در سال ۲۰۱۲، در ظرف حاوي نيتروژن مايع بسته‌بندي و به مركز پذيرش رويان ارسال شد. در فوريه‌ي سال جاري رويان در رحم تينا گيبسون كه اكنون ۲۹ ساله است، كاشته شد. او هنگام منجمد شدن رويان فقط يك سال داشت. سفر مولي ركورد خواهر بيولوژيكي بزرگ‌تر او اِما رن گيبسون را شكست كه روياني كه وي از آن حاصل شد، به‌ مدت ۲۴ سال قبل از تولد در حالت انجماد قرار داشت. بنابراين از نظر تئوري، رويان‌ها را تا چه مدت مي‌توان به حالت انجماد نگه‌داري كرد؟

باري بهر، استاد زنان و زايمان در مركز پزشكي دانشگاه استفورد، مي‌گويد: «به‌طور نامحدود.» به گفته‌‌ي او، طي فرايندي كه سرماداري خوانده مي‌شود، رويان‌ (گروهي از سلول‌ها كه نشان‌دهنده ابتدايي‌ترين مرحله‌ي رشد انسان هستند) منجمد و در دماي منفي ۱۹۶ درجه‌ي سانتي‌گراد در نيتروژن مايع نگه‌داري مي‌شود. در اين دما تمام فعاليت‌هاي زيستي متوقف مي‌شوند. بهر مي‌گويد: «اگر تمام فعاليت‌هاي زيستي متوقف شده باشد، شما اساسا دكمه توقف را مي‌زنيد و با رها كردن اين دكمه، همه چيز بايد از سر گرفته شود.»

حتي اگر روياني براي چند دهه در حالت توقف قرار گيرد، پس از ذوب و كاشت، رشد طبيعي خود را ادامه خواهد داد. بهر مي‌گويد از نظر بيولوژيكي محدوديتي براي مدت‌زمان انجماد رويان وجود ندارد؛ ولي عوامل خارجي مي‌توانند به رويان آسيب برسانند. براي مثال، تابش يونيزان خورشيد احتمالا نوعي محدوديت در عمر نامحدود رويان منجمد ايجاد مي‌كند؛ زيرا مي‌تواند جهش‌هاي كمي ايجاد كند يا به DNA سلول‌ها آسيب برساند. اين تابش‌ از هر ماده‌اي به جز سرب عبور مي‌كند؛ حتي در فلاسك‌هاي بزرگ ضد زنگ فولادي يا آلومينيومي كه رويان‌هاي منجمد در آن‌ها نگه‌داري مي‌شود. اما برخي كارشناسان معتقدند چند صد سال طول مي‌كشد تا اين تابش‌ها بتوانند تأثير قابل‌ توجهي روي زنده‌ ماندن رويان داشته باشند.

دكتر مري الن پاون، دانشيار زنان و زايمان در دانشكده پزشكي نورث‌وسترن در ايلينوي، با اين موضوع موافق است كه روش‌هاي انجماد مدرن مي‌تواند رويان‌ را به مدت نامحدودي نگه‌داري كند. به گفته‌‌ي پاون، حوزه‌ي رويان‌شناسي و روش‌هاي انجماد هر دو از زماني‌كه كارشناسان در دهه‌ي ۱۹۸۰ براي اولين ‌بار انجماد رويان‌ را آغاز كردند، بسيار پيشرفت كرده است. رويان‌ها قبلا با استفاده از روش انجاد آهسته منجمد مي‌شدند و اكنون با استفاده از روش انجماد بسيار سريعي كه انجماد شيشه‌اي ناميده مي‌شود، منجمد مي‌شوند. علاوه‌براين، اكنون رويان‌ها در مرحله‌ي ديرتري منجمد مي‌شود كه در آن مستحكم‌تر هستند. در ابتدا رويان‌ها زماني منجمد مي‌شدند كه از ۲ يا ۶ تا ۸ سلول تشكيل شده بودند؛ اما اكنون زماني منجمد مي‌شوند كه بيش از هزار سلول دارند.

به گفته‌‌ي بهر، طبق شواهد هيچ‌گونه تفاوتي از نظر سلامتي در نوزادان حاصل از رويان‌ منجمد و نوزادان حاصل از انتقال رويان تازه ديده نمي‌شود. تفاوت‌هاي اندكي در مقالات گزارش شده است؛ اما آن تفاوت‌ها به ‌جاي رويان، مربوط به آندومتر يا رحم جايگزين هستند. پاون مي‌گويد بيشتر رويان‌هاي كاشته‌شده‌اي كه منجر به بارداري نمي‌شود، داراي ناهنجاري‌هاي دروني هستند كه ناشي ‌از فرايند انجماد نيست. اما اگر روياني كه قرن‌ها در حالت انجماد بوده است، به بارداري برسد، هيچ چيزي وجود ندارد كه نشان دهد بارداري حاصل از آن به علت طولاني بودن مدت‌زمان انجماد دچار تغيير خواهد شد.

بااين‌حال رويان‌ها معمولا به‌طور نامحدود نگه‌داري نمي‌شوند؛ زيرا بيماران براي استفاده از آن‌ها برمي‌گردند. والدين مي‌توانند انتخاب كنند كه رويان‌ها اهدا شود يا ذوب و معدوم. پاون مي‌گويد براي نگه‌داري رويان بايد به‌طور ساليانه هزينه پرداخت كرد. تخمك‌ها را نيز مي‌توان به‌طور مشابه، براي مدت نامحدودي نگه‌داري كرد؛ اما ازآن‌جايي كه تخمك يك سلول واحد است، نرخ موفقيت كاشت تخمك پايين‌تر از رويان‌هايي است كه از قدرت چندين سلول برخوردار هستند.

https://www.zoomit.ir/health-medical/365913-how-long-human-embryos-stay-frozen/


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۴ آذر ۱۳۹۹ساعت: ۰۴:۲۲:۵۷ توسط:ناديا موضوع:

تغيير اندازه و تبديل SVG به PNG با MYSCALE

Myscale اپليكيشن وب رايگان و منبع باز است.

SVG براي طراحاني كه به گرافيك مقياس پذير نياز دارند بسيار پركاربرد است. ابزارهاي SVG و برنامه‌هاي بسيار زيادي وجود دارد كه براي شما امكان تغيير اندازه و انتقال SVG را به دستگاه‌هاي مك يا ويندوز فراهم مي‌كند. 

 

اما اگر بخواهيم در مرورگر SVGها را ويرايش كنيم چه؟ بهتر نيست اگر بتوانيم SVGها را بدون نياز به يك نرم افزار و با يك كليك منتقل كنيم و يا اندازه‌ي آن را تغيير دهيم؟ 

 

وب‌سايت myScale به همين منظور ساخته شده است. اين اپليكيشن وب رايگان به شما اجازه مي‌دهد كه هر فايل SVG كه مي‌خواهيد را آپلود كرده، ابعاد آن را همانطور كه مي‌خواهيد تغيير دهيد و آن را با فرمت PNG ذخيره كنيد. 

شايد اين كار به نظر ساده برسد اما پردازش آن بسيار پيچيده است. تبديل SVG به PNG آنقدرهم كه فكر مي‌كنيد ساده نيست. 

 

كد اين اپليكيشن منبع باز است و مي‎توانيد آن را در گيت‌هاب بيابيد. در نتيجه مي‌توانيد فايل‌ها را دانلود كرده و خودتان آن را روي سرور وب خود ميزباني كنيد. ( 100 جاوا اسكريپت)

البته اگر مطلقاٌ كاربر Illustrator هستيد اين اپليكيشن وب به درد شما نمي‌خورد. 

اما گاهي اوقات به  Illustrator دسترسي نداريد و ممكن است رابط كاربري آن برايتان آزار دهنده باشد.

 

myScale روشي بسيار ساده را براي تبديل SVG به شما ارائه مي‌دهد. 

1- فايل svg. خود را آپلود كنيد. 

 

2- اندازه را با پيكسل مشخص كنيد. 

 

3- روي Generate كليك كنيد و اگر از نتيجه راضي بوديد براي دريافت فايل PNG روي گزينه‌ي Download كليك كنيد. 

 

اين كار را تنها مي‌توانيد با داشتن مرورگر و اينترنت انجام دهيد. 

از آنجايي كه يك گرافيك خالص برداري را آپلود مي‌كنيد هيچ اطلاعاتي را از دست نمي‌دهيد. مي‌توانيد يك آيكون 100px يا يك آيكون 1000px بسازيد. در كيفيت هيچ تغييري ايجاد نمي‌شود. 

 

وقتي از اين اپليكيشن استفاده كنيد مي‌بينيد كه اين اپليكيشن وب چقدر راحت‎تر از Illustrator، Sketch يا ديگر برنامه‌هاي ويرايش گرافيكي مشابه است.

منبع: https://www.beytoote.com/computer/graph/resize-convert2-myscale.html


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۴ آذر ۱۳۹۹ساعت: ۰۴:۱۶:۱۷ توسط:ناديا موضوع:

عملكرد بهتر طراحي سايت

مواردي براي داشتن صفحه در ارتباط با ما بهتربسياري از مشاغلي كه با آن ها مقابل شده ام با يك دشوار درخشان مشترك درگير هستند. آن دشوار داشتن يك صفحه بسيار ضعيف و غيرقابل اطمينان "درباره ما"، مي باشد. اين طراحي سايت پيشه به نظر من منطقي نخواهد بود، زيرا صفحه About يكتا از مهمترين دارايي هاي يك برند است و برخلاف ايجاد لينك و بازاريابي رسانه هاي اجتماعي، نيازي به سعي و سرمايه گذاري مداوم ندارد. صفحه درباره ما اغلب بخشي از يك سفر خريد است. اين مي تواند كسان را به سمت سايت شما سوق دهد و به متقاعد كردن آن ها براي تصادف با شما كمك كند. در اين مواقع نامشخص، مي توانيد متعلق به بهره‌گيري كنيد لغايت خودباوري و بازرگاني خويش را ارتقا دهيد. اين صفحه يك بار برپايي مي شود اما همان يك بار مي تواند يك گام كبير براي ترقي بعدها باشد.
نحوه داشتن بهترين صفحه درباره ما
نحوه داشتن بهترين صفحه در ارتباط با ما
چرا صفحه " در ارتباط با ما " شما اينقدر مهم است؟اين صفحه، بيشتر يك صفحه ورودي است. چه صاحب مشاغل و چه تارنگار نويسي باشيد، صفحه در ارتباط با شما گرايش دارد به سؤالات جستجوي محور از اسم بازرگاني (مواردي كه حاوي اسم شما يا نام بازرگاني شما هستند) رتبه فوق العاده احسان دهد. اين بدان معني است كه مشتريان شما اغلب از طريق صفحه در ارتباط با ما شما وارد سايت شما مي شوند. آيا اين فرمايش مايه مي شود تا بتوانيد آن ها را ترغيب كنيد الي سايت شما را بازبيني كنند (يا درگير شوند)؟
فراموش نكنيد افرادي كه نام بازرگاني شما را در جعبه جستجو تايپ مي كنند شما را از پيش مي شناسند يا در باره محصولات شما شنيده اند. عدم پاسخگويي به نيازهاي آن ها، يك فرصت از دست رفته است. اما براي افراد جديد كه وارد سايت شما مي شوند اين صفحه مهم مي باشد و شما بايد خويش را به بهترين شكل به آن ها شناسايي كنيد. شما چند بار قبل از خريد هر چيزي، صفحه About Business را رسيدگي كرده ايد؟ من دائم اين شغل را مي كنم به خصوص اگر اين يك برند جديد باشد كه قبلاً درباره ي آن چيزي نشنيده باشم.
يا شايد حتي در باره خريد هم نباشد. هر وقت كسي با يك نقل قول يا تقاضا مصاحبه به من تقريبا  شود، من همش صفحه در ارتباط با آن ها را رسيدگي مي كنم. من از برخورد با تارنگار نويسان كه خويش را جدي نمي گيرند، پرهيز مي ورزم. به همين ترتيب، من بيشتر اثناء جستجو براي يافتن يك بيننده مطبوعاتي، براي يافتن ابزاري در مقاله خود، به صفحه در ارتباط با ما نگاه مي كنم.
اين يك دارايي مهم بهينه سازي موجوديت است؛ ما دقيقا نمي دانيم كه گوگل چگونه تصميم مي گيرد كه سايتي بتواند يك برند باشد، ولي ما تئوري هاي نكويي آموزش داده ايم الي بتوانيم به گوگل در تصميم گيري كمك كنيم. صفحه در ارتباط با ي ما يك دارايي بهينه سازي موجوديت عالي است.اول، آنچه ما مي دانيم: يك صفحه در ارتباط با در دستورالعمل هاي رتبه بندي انساني گوگل به عنوان گرد از راه هاي تعيين "تخصص، اقتدار و اعتماد به نفس" يا E-A-T هر صفحه ذكر شده است.
رجيسترهاي انساني تأثير مستقيمي بر نتايج جستجو ندارند، ولي ارزيابي آن ها براي آموزش الگوريتم Google براي رتبه بندي بهتر صفحات استفاده مي شود. بنابراين اگر صفحه About در دستورالعمل هاي خويش پيمان دارد، احتمالاً از آن به عنوان سيگنال رتبه بندي كاربرد مي كنند. دوم، گوگل از اطلاعاتي بهره‌گيري مي كند كه شما مي خواهيد در صفحه درباره ي ما خود قرار دهيد الي تجارت شما را در پايگاه فرهنگ خويش پيمان دهد، پس مهم است كه لغايت آنجا كه مي توانيد جزئيات را درج كنيد.با توجه به كل ي اين نكات چگونه بايد يك صفحه در ارتباط با About عالي جمع كنيم؟
1. قوي آغاز كنيداين مرحله براي اين صفحه خاص منحصر به فرد نيست، ولي اهميت آن را كم نمي كند.با صفحه About خويش به عنوان كارت ويزيت رفتار كنيد: ملت بايد به محض ديدن آن مايل به يادگيري اغلب باشند. صفحه شما بايد چشم نواز و به ياد ماندني باشد و بدون بيچارگي به پيمايش به پايين، در نگاه نخست پروا را جلب كند.
گفتن سرگذشت نام بازرگاني شما يك طريق عالي براي به ياد ماندني تر و قابل اعتماد تر كردن صفحه در ارتباط با شما است. شروع صفحه شما با يك فيلم سريع و جلب توجه شايد بهترين ايده است زيرا ويدئو مقاوم كرده است كه بازديد كنندگان را ترغيب مي كند تا كمي طولاني تر در يك صفحه بمانند. مي توانيد با به كارگيري ويرايشگرهاي ويديويي بر پايه وب، يك فيلم كوتاهي و حرفه اي را در پهنا چند دقيقه برپايي كنيد.
2. برند خويش را به اشخاص ديگر پيوند دهيدبازاريابان و تارنگار نويسان با هستي اين كل مطالب ناشي از گوگل در باره عدم اطاعت از لينك هاي بيگانه يا حتي پيوند دادن به طور كلي، ميل دارند يك چيز مهم را فراموش كنند: يك لينك فقط راه براي خزيدن وب است. پيوند دادن به ساير «نهادها» (به عنوان مثال برند ها، سازمان ها، فضا ها و غيره) زياد مهم است: به گوگل كمك مي كند الي جاي شما را در پايگاه ادب خود بشناسد.براي مثال شما مي توانيد به صفحات زير ايجاد لينك و بك لينك نماييد: ⦁ جوايز چيره دست شركت شما⦁ موارد كليدي درباره ي شما⦁ همايش هايي كه شما در آن ها حضور داشتيد⦁ در  تارنگار هاي شخصي، دريافتن راحتي كنيد كه به تحصيلات خود، كمپاني هاي گذشته اي كه براي آن ها شغل كرده ايد و موارد ساير مراجعه كنيد
3. CTA خود را بگنجانيدبيشتر صفحه هايي كه من تاكنون با آن ها مقابل شده ام با يك مسئله مشترك: معلوم نيست كاربران پس از فرود در آنجا پيمان است چه كاري اتمام دهند. با پروا به نقش صفحه در سفر خريد (ممكن است مشتريان از طريق آن وارد سايت شما شوند يا از آن به عنوان يك نقطه لمسي پژوهش پاياني كاربرد كنند)، كمك به آن ها براي پيشبرد كانال تبديل شما زياد مهم است. بسته به ماهيت بازرگاني خود، يك CTA را در اين مقوله قرار دهيد:⦁ تقاضا نسخه ي نمايشي شخصي را اتمام دهيد⦁ تماس با شما⦁ كاتالوگ خويش را رسيدگي كنيد⦁ براي دريافت بروشور يا خبرنامه خود، ايميل آن ها را دريافت كنيد
اهميت داشتن صفحه درباره ما در وب سايت
اهميت داشتن صفحه در ارتباط با ما در وب سايت
نكات و طريق هاي سودمند ديگر براي داشتن يك صفحه درباه ي ماجدا از CTA هاي شما، شيوه هاي مفيدي براي آسانتر كردن صفحه در ارتباط با شما هستي دارد. اين موارد عبارتند از:
Breadcrumbهر كاري را اتمام دهيد، از صفحه About خويش به عنوان يك صفحه فرود بازرگاني بهره‌گيري كنيد، نه فقط يك منبع براي اطلاعات در مورد كار خود. آن را به يك قيف تبديل، تبديل كنيد و اين شامل وارسي بر آن قيف است.
در وردپرس، مي توانيد هر پيوند يا دكمه را در صفحه در ارتباط با خود به عنوان رويدادي براي دنبال با استفاده از افزونه Finteza تنظيم كنيد. به اين ترتيب، شما مي توانيد بگوييد كه كدام يك از اين CTA ها مشتري اكثريت را وارد مي كند و چه كساني در حال تبديل هستند. Finteza به شما امكان مي دهد حواس خويش را به قيف تبديل خود بكشيد و عملكرد آن را بر بنياد منبع ترافيك، موقعيت مكاني كاربر و موارد ديگر آناليز كنيد.
شما كاملاً مي توانيد از Google Analytics براي تجزيه و تحليل قيف تبديل و سفرهاي كاربر بهره‌گيري كنيد، هنگامي كه در صفحه About خود فرود آمد، ولي به برخي تنظيمات نياز دارد. براي كمك در مورد ويژگي هاي Google Analytics Attribution و Google Analytics Dimensions سفارشي بخوانيد - هر دو منبع براي كشف بصيرت هاي اغلب با Google Analytics، ما فوق آنچه معمولاً بازبيني مي كنيد، سودمند هستند.
Takeawaysايجاد و بهينه سازي صفحه در ارتباط با شما يك نوآوري عمل كمابيش كم است، به خصوص اگر آن را با ساير كارهاي بازاريابي سنجش كنيد. با اين وجود مي تواند چندين تغيير مثبت ايجاد كند، مانند اعتماد بيشتر به برند شما و نرخ تبديل بهتر.
شما بايد با اين صفحه به عنوان كارت ويزيت رفتار كنيد: بايد در يك لحظه دريافتن بسيار خوبي برپايي كند. چيز جلب توجه و جذاب را در تقدير فوقاني - مثلاً يك معرفي تند ويديويي، يك برچسب يا يك عكس قرار دهيد. به كارگيري پيوندها، موشكافي معنايي و نشانه گذاري هاي ساختاري را در نظر بگيريد تا گوگل به شما كمك كند برند شما را با ساير موارد پيوسته كند و آن را در پايگاه ادب خويش قرار دهد.
CTA ها را اضافه كنيد الي بازديدكنندگان صفحه شما را به پيگيري قيف تبديل شما سوق دهند. صفحه درباه ي ما اغلب يك باره مختصر اهميت و در عين حال تقسيم مهمي از سفرهاي خريد مشتريان به حساب مي آيد، بنابراين مطمئن شويد كه چگونه مي خواهيد آن ها را انجام دهيد.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۴ آذر ۱۳۹۹ساعت: ۰۳:۵۰:۲۸ توسط:ناديا موضوع: