سیگنال فارکس   سایت بتکارت   Betcart   بتکارت   لایسنس رایگان نود 32   یوزر پسورد نود 32   سئو سایت   سفارش رپورتاژ آگهی   خرید دستگاه لیزر مو   لایسنس نود32   آپدیت نود 32   بک لینک   
وبسايت‌هاي ايراني براي كوتاه كردن لينك  اخبار تكنولوژي اخبار تكنولوژي .

اخبار تكنولوژي

وبسايت‌هاي ايراني براي كوتاه كردن لينك

شايد احتياج باشد الي برخي مواقع اوقات، لينك هايي را كوتاهي كنيد. مثلاً مي‌تواند لينك سايت‌تان باشد كه وبسايت‌هاي ايراني براي كوتاه كردن لينك به انگيزه داشتن URL طولاني، قراردادن همان لينك، بسيار جالب نيست. در اينجا مي‌توان از سرويس هاي كوتاهي كننده لينك كاربرد كرد. مثلاً احتمالاً بخواهيد در بيو پيج اينستاگرام‌تان، لينكي از يگانه از صفحات سايت‌تان را قرار بدهيد. اگر بخواهيد همان لينك را پيمان دهيد، بردباري دارد كه بيو پيج‌تان، به‌هم‌ريخته شود. در اينجا مي‌توانيد از لينك اختصار كاربرد كنيد.
برخي از اين سايت‌ها هستند كه حتي به شما فرمان مي‌دهند تا URL آن را نيز ويرايش كنيد و آن را اختصاصي كنيد. سرويس هاي كوتاه كننده ي لينك زيادي وجود دارند كه البته بعضي از آن‌ها فيلتر هستند و برخي نيز بعد از مدتي، سرويس خود را تعطيل مي‌كنند و لينك‌هاي كوتاه شده شما، از پيشه مي‌افتد. ولي من در اينجا، ۱۵ سرويس اختصار كننده لينك ايراني و بيگانه را به شما شناسايي مي‌كنم كه مي‌توانيد با گمان راحت، لينك‌هاي‌تان را اختصار كنيد.
همچنين ويديوي آموزش كوتاه كردن لينك را هم در قسمت‌هاي نهايي اين پست پيمان داده‌ايم كه مي‌توانيد روش كوتاه كردن لينك ها را ببينيد. پس در ادامه، با اكادمي الفبان همراه باشيد و هر چيزي كه در باره اختصار سازي لينك مي‌خواهيد بدانيد را ياد مي‌گيريد.
سرويس هاي كوتاهي كننده لينك
فهرست محتوا  نمايش فهرست سرويس كوتاهي كننده لينك چيست؟سرويس‌هايي هستند كه به شما فرمان مي‌دهند الي لينك‌هاي طولاني و حتي كوتاهي مربوط به سايت يا شبكه‌هاي اجتماعي‌تان را فقط با يك كليك اختصار كنيد. مثلاً شايد بخواهيد آدرس احد از صفحات وب‌سايت‌تان را در كانال تلگرام‌تان پيمان دهيد. در اينجا معمولاً لينك‌ها كمابيش بلند هستند و براي زيباتر شدن پست، بهتر است كه از لينك كوتاه استفاده كرد. سايت‌هاي ايراني و بيگانه زيادي هستند كه در مقوله كوتاهي كردن لينك تكاپو مي‌كنند.
كار اصلي سرويس هاي كوتاهي كننده لينك اين است كه لينك هاي شما را كوتاهي مي‌كنند. همين! اين سرويس‌ها مزاياي زيادي دارند كه البته در پيوسته به طور كامل به آن‌ها اشاره مي‌كنم. دقت كنيد كه اين نوشتار آپديت شده و سرويس‌هايي كه پالايه شده يا از دسترس خارج شده‌اند را از ليست‌ها حذف كرده‌ايم.

چرا از اختصار كننده لينك كاربرد كنيم؟لينك‌هاي كوتاه‌شده، مزيت‌هاي زيادي دارند و در جاهاي مختلفي از آن‌ها بهره‌گيري مي‌شود و كسان زيادي گرايش دارند الي از سرويس‌هاي كوتاهي كننده لينك ايراني و بيگانه براي اين‌كار استفاده كنند. مثلاً گرد از مواردي كه بهتر است از لينك كوتاهي استفاده كنيد، زماني است كه URL سايت فارسي است. اگر بخواهيد همان لينك را در جايي قرار دهيد، به چهره مختلط و نامنظم و به شكل عدد، درصد و… نمايش ديتا مي‌شود كه نما نازيبايي دارد. به همين دليل بهتر است كه اقدام به اختصار كردن لينك ها كنيد لغايت مشكلي از بابت نمايش آن نداشته باشيد.

مزايا و معايب استفاده از كوتاهي كننده هاي لينكواقعيت اين است كه سرويس هاي اختصار كننده لينك نيز مزايا و معايبي دارند. البته كه مزاياي آن‌ها خيلي اغلب از معايب‌شان است. در مورد معايب آن‌ها، در پيوسته خودتان كه بخوانيد، متوجه مي‌شويد كه منظورم چيست.
مزيت‌هاي كوتاهي كردن لينكدر اينجا با مزيت‌هاي كوتاه كردن لينك آشنا مي‌شويد و مي‌بينيد كه در كجا مي‌توان از لينك‌هاي اختصار شده كاربرد كرد.
مزيت اول: كسب درآمد از كوتاه كننده لينككسب درآمد از اينترنت، موضوعي است كه افراد زيادي به آن علاقه دارند. در مقالات قبلي، در باره بهترين روش‌هاي كسب درآمد اينترنتي صحبت كرديم. اما احد از روش‌هايي كه برخي از كسان از آن براي كسب درآمد بهره‌گيري مي‌كنند، كوتاهي كردن لينك است. بعضي از سرويس‌هاي كوتاه كننده لينك كه در ذيل معرفي مي‌كنيم، امكان درآمدزايي دارند و شما مي‌توانيد با ثبت‌نام در آن‌ها و اختصار كردن لينك كسب درآمد كنيد.
كسب درآمد از كوتاه كننده لينك
روش كار اين سرويس‌ها به اين چهره است كه شما در گرد از اين سرويس‌ها ثبت‌نام مي‌كنيد و لينك‌هاي كوتاه‌شده را در جايي مانند وب‌سايت يا شبكه اجتماعي و هر جاي ديگري قرار مي‌دهيد. زماني كه شخصي روي اين لينك‌ها كليك كند، نخست وارد صفحه‌اي مي‌شود كه تبليغي در آن قرار دارد. شخص چندثانيه از تبليغ را مي‌بيند و سپس به لينك شما هدايت مي‌شود. در اين‌حالت، مبلغي به پنل شما واريز مي‌شود و زماني كه درآمد شما به ميزان مشخصي رسيد، مي‌توانيد آن را استحصال كنيد.
مزيت دوم: شمارش تعداد كليك‌ها و رسيدگي آنهايكي از مواردي كه خيلي به پيشه وب‌مسترها مي‌آيد، اين است كه بدانند به طور دقيق چه شمار كليك، بر روي لينك‌هاي به‌اشتراك گذاشته‌شده سپريدن شده است. اكثر اين وب‌سايت‌هايي كه در ذيل براي شما مي‌آوريم، اين قابليت را دارند تا به طور دقيق اين موارد را به شما پرتو دهند. مثلاً احتمالاً بخواهيد لينكي را در كانال تلگرام‌تان قرار دهيد و اخ داريد بدانيد كه چندنفر از طريق اين لينك، وارد وب‌سايت‌تان شده‌اند. مي‌توانيد براي اين‌كار، از سرويس هاي اختصار كننده ي لينك بهره‌گيري كنيد.
همچنين مي‌توانيد ببينيد كه چندنفر از راه موبايل يا رايانه و همگي سيستم‌عامل‌ها روي لينك شما كليك كرده‌اند. چه بسا براي شما مهم باشد كه بدانيد كه از كدام مناطق جغرافيايي روي اين لينك‌ها كليك كرده‌اند. اين امكانات را اكثر اين سرويس‌ها در پسنديدن شما قرار مي‌دهند. يعني شما به‌راحتي و با كوتاه كردن لينك و به‌اشتراك‌گذاشتن آنها، مي‌توانيد پس از مدتي همگي آمارهاي مربوط به هر لينك كوتاهي شده را نگريستن كنيد.
مزيت سوم: كاربرد در شبكه‌هاي اجتماعياستفاده از شبكه‌هاي اجتماعي روزبه‌روز بيشتر مي‌شود و در برخي مواقع، بيچارگي است الي لينك‌هايي را قرار دهيم و كاربران را به جايي مثل وب‌سايت‌مان هدايت كنيم. در اينجا اگر بخواهيم URL وب‌سايت‌مان را قرار دهيم، چندان قشنگ بنظر نمي‌رسد. بجاي اينكار، مي‌توان از سايت هاي اختصار كننده لينك استفاده كرد. مثلاً برخي از شبكه‌هاي اجتماعي، محدوديت‌هايي را از لحاظ تعداد كاراكتر، براي ارسال پست اعمال كرده‌اند كه با انجام اين‌كار، مي‌توان هم پست را زيباتر كرد و هم كاراكترهاي بيشتري را پيمان داد.
مثلاً فرض كنيد من مي‌خوام لينك يكي از پست‌ها رو در اينستاگرام پيمان بدم، اگر بخوام اون رو به همان شكل اصلي بذارم، به اين شكل خواهد بود: https://alefban.com/instagram-marketing-training.
اما به‌راحتي اين لينك رو كوتاه مي‌كنم و حتي لينك رو ويرايش مي‌كنم كه نتيجه به اين شكل خواهد بود: http://bit.ly/sirtapiazinsta.
مزيت چهارم: استفاده از لينك كوتاهي شده در روزنامه،‌ مجلات و كارت ويزيت‌هاشايد بخواهيد در مجلات و روزنامه‌ها تبليغي را پيمان دهيد يا خوانندگان را به لينكي هدايت كنيد. مثلاً شما مي‌خواهيد افرادي كه كارت ويزيت شما را مي‌بينند، وارد وب‌سايت شده و در خبرنامه‌تان عضو شوند. در اينجا اگر شما بخواهيد آدرس وب‌سايت‌تان را به چهره كامل پيمان دهيد، يعني آدرس وب‌سايت و URL صفحه خبرنامه را پيمان دهيد، چندان جالب به‌نظر نمي‌رسد و همينطور فضاي حقير كارت ويزيت، شايد اين فرمان را به شما ندهد.
كاري كه بايد انجام دهيد، اين است كه لينك‌تان را به‌راحتي اختصار كنيد و همان را در كارت ويزيت، گاهنامه و جاهاي ديگر پيمان دهيد. چون هم راحت‌تر مي‌توان آن را وارد كرد و هم اينكه باعث زيبايي تبليغ شما مي‌شود.
مزيت پنجم: تعويض پسنديده براي URLهاي فارسييكي از بهترين مزيت‌هاي كوتاه كردن لينك ها اين است كه زماني كه شما لينك‌هاي فارسي را كپي كنيد و بخواهيد در جايي (مثلاً شبكه‌هاي اجتماعي) پيمان دهيد، خيلي طولاني مي‌شود و زيبايي پست نيز از بين مي‌رود. در اينجا مي‌توانيد به‌راحتي آن را اختصار كنيد و پيمان دهيد. عكس زير را ببينيد:
كوتاه كردن لينك هاي فارسي
همانطور كه مي‌بينيد، اگر بخواهيد در حالت نخست آن را پيمان دهيد، آدرس فارسي شما به شكل نامفهومي نمايش ديتا مي‌شود كه اين‌كار چندان زيبا نيست. متأسفانه احد از مواردي كه در بحث URLهاي فارسي مطرح است اين است كه با كپي كردن آن‌ها، واژه ها پارسي نامفهوم مي‌شوند و به شكل عدد، حروف يا درصد در مي‌آيند. ولي زماني كه آن‌ها را كوتاهي مي‌كنيد، ساير مشكلي از بابت نمايش آن‌ها نيز هستي ندارد.
مزيت ششم: قابليت شخصي‌سازيكوتاه كننده لينك دلخواه عنواني است كه مي‌توان براي اين باره به كار برد. بعضي از سرويس‌هاي كوتاهي كننده لينك اين امكان را در برگزيدن شما پيمان مي‌دهند كه لينك را ويرايش كنيد. اين‌كار، به‌راحتي با ثبت‌نام و ورود به حساب كاربري اتمام مي‌شود. مثلاً من يك لينكي را اختصار مي‌كنم كه نتيجه آن شايد به اين شكل باشد:
http://bit.ly/2Ha19Di
اما به‌راحتي همان را ويرايش مي‌كنم و نتيجه به شكل ذيل خواهد بود، يعني URL به‌راحتي قابل ويرايش است.
http://bit.ly/sirtapiazinsta
مزيت هفتم: قرار دادن آدرس در SMSشايد براي‌تان قبل بيايد كه بخواهيد براي اعضاي وب‌سايت‌تان پيامك ارسال كنيد. مثلاً تخفيفي را براي محصولات خويش درنظر گرفته‌ايد و مي‌خواهيد لينك صفحه فرآورده يا يگانه از محصولات خويش را قرار دهيد. اگر شما بخواهيد لينك صفحه محصول را قرار دهيد، طول پيامك شما زياد مي‌شود و از آن‌طرف، بايد هزينه بالاتري را بابت هر پيامك پرداخت كنيد.
از طرف ديگر، اگر درازا پيامك شما زياد شود، در برخي مواقع ارسال پيامك‌ها، با مشكل مواجه مي‌شوند و البته لينك‌هاي كوتاه، مايه زيباترشدن پيامك شما مي‌شوند. ما در الفبان، هر زمان كه تخفيف‌هايي را براي محصولات‌مان درنظر مي‌گيريم و آن را به شكل پيامك به اطلاع مخاطبان سايت مي‌رسانيم، از كوتاهي كننده لينك بهره‌گيري مي‌كنيم.
مزيت هشتم: قراردادن لينك در سرويس‌هاي اشتراك ويديويكي ديگر از مزيت‌هاي بسيار خوب كوتاهي كردن لينك اين است كه مي‌توانيد از آنها در سرويس‌هاي اشتراك ويديو بهره‌گيري كنيد. سرويس‌هاي اشتراك ويديو مانند آپارات، تماشا و… اين امكان را به شما مي‌دهند لغايت به صورت رايگان، ويديوهاي خود را در آنها آپلود كنيد. در زير ويديوها، مي‌توانيد توضيحاتي را در باره ويديو بنويسيد.
اگر بخواهيد مثلاً لينك وب‌سايت‌تان را پيمان دهيد، احتمالاً آن لينك طولاني باشد و به زيبايي توضيحات‌تان لطمه بزند. در اينجا مي‌توانيد از سرويس‌هاي اختصار كننده لينك براي كوتاهي كردن لينك موردنظرتان استفاده كنيد.
مزيت نهم: استفاده از لينك كوتاه براي همكاري در فروششايد در سيستم هاي مشاركت در فروش مثل سيستم افيليت ديجي‌كالا عضو شده باشيد و اخ داشته باشيد تا از اين‌ها درآمد كسب كنيد. در پيوستگي براي هر محصولي كه گزينش مي‌كنيد و منظور داريد براي آن بازاريابي كنيد و پورسانت بگيريد، لينكي اختصاصي در كمر بستن شما قرار مي‌گيرد. ولي شايد اخ نداشته باشيد الي افراد ديگر بدانند كه شما داريد در زمينه كسب درآمد از مشاركت در فروش تكاپو مي‌كنيد.
استفاده از لينك كوتاه براي مشاركت در فروش
اگر همان لينكي كه سيستم همكاري در فروش به شما مي‌دهد را قرار دهيد، چه بسا بقيه هم مي‌دانند كه شما داريد شغل همكاري در فروش را انجام مي‌دهيد. ولي اگر لينك ها را كوتاه كنيد، تشخيص اين‌كار مشكل مي‌شود و به دليل عدم نمايش لينك هاي واقعي، كمتر كسي مي‌داند كه كار شما مشاركت در فروش محصولات و خدمات ساير سايت‌هاست.

معايب به كارگيري اختصار كننده هاي لينكواقعيت اين است كه استفاده از اين سرويس‌ها معايبي هم دارد. البته كوتاهي كردن لينك في نفسه معايبي ندارد، ولي اتفاقاتي كه براي بعضي از سرويس‌ها رخ مي‌دهد، مايه شده افرادي نسبت به استفاده از سرويس هاي كوتاهي كننده لينك كه بعضي به آن‌ها لينك كوتاهي كن مي‌گويند ديدن خوبي نداشته باشند. اين موارد را اينجا رسيدگي مي‌كنيم.
مورد اول: فيلترشدن اين سايت‌هاتا به حال چندين سايت كوتاه كننده لينك در ايران پالايه شده‌اند كه البته انگيزه ها اين‌كار مشخص نيست. اما فيلترشدن آن‌ها، باعث مي‌شود كه لينك‌هايي كه كوتاه كرده‌ايد، ديگر عمل نكنند. يكي از بهترين سايت‌هايي كه در گويه اختصار كردن لينك كار و جنبش داشت، سايت بيت‌لي بود كه متأسفانه پالايه شد. حال اگر شما لينك‌هايي را قبلاً در بيت‌لي ساخته‌ايد و مثلاً در كانال تلگرام‌تان پيمان داده‌ايد، اين لينك‌ها براي كاربران مفتوح نمي‌شوند.
مورد دوم: تعطيل شدن اين سرويس‌هامتأسفانه سرويس هاي اختصار كننده ي لينك زيادي در ايران بودند كه پس از مدتي فعاليت، از دسترس خارج شدند. اكثر سايت‌هايي كه در مقوله كوتاه سازي لينك تكاپو مي‌كنند، اين ادعا را دارند كه سرويس‌هاي‌شان همش پركار خواهند بود و هيچ‌زمان حذف نمي‌شوند. ولي بسيار ديده‌ايم سايت‌هايي كه، پس از مدت‌زماني فعاليت، بسته شده‌اند. سرويس‌هاي ايراني زيادي را ديدم كه پس از چندسال تعطيل شدند.
متأسفانه اين‌كار، مايه شده كه اعتماد بخشي از كاربران به سايت‌هاي ايراني از بين برود و به همين دليل، ترجيح مي‌دهند از سايت‌هاي خارجي براي كوتاه كردن لينك هايشان كاربرد كنند. مثلاً فرض كنيم شما ۱۰۰ ويديو در كانال آپارات‌تان داريد و از لينك هاي كوتاه در آن‌ها استفاده كرده‌ايد. در اينجا اگر سرويسي كه با آن لينك‌هاي‌تان را كوتاه كرده‌ايد بسته شود، تمامي لينك‌هاي شما بي‌اثر خواهند شد و طبيعتاً سررسيد مي‌برد لغايت بخواهيد همه‌ي آن‌ها را ويرايش كنيد.
مورد سوم: از دسترس خارج‌شدن آن‌هابرخي از سرويس‌هاي كوتاه كننده لينك هم بودند كه خودشان اعلام كردند از تاريخي مشخص، اين سرويس را ارائه نمي‌دهند. يگانه از معروف‌ترين اين سرويس‌ها، سرويس اختصار سازي لينك گوگل با آدرس goo.gl بود كه علي‌رغم محبوبيت بالا، گوگل آن را از دسترس خارج كرد. در سنه ۲۰۱۸ بود كه گوگل اعلام كرد ديگر از اين سرويس پشتيباني نمي‌كند، ولي لينك‌هايي كه اختصار شده‌اند، همچنان پركار هستند.
مثلاً اين لينك «https://goo.gl/yBdQUd»، لينك كوتاهي شده يكتا از مقالات سايت‌مان است كه قبلاً در سرويس goo.gl آن را اختصار كرده بوديم. اما اگر روي آن كليك كنيد، مي‌بينيد كه همچنان فعال است و شما را به صفحه‌ي موردنظر هدايت مي‌كند. ولي مشكلي كه در اينجا هستي دارد اين است كه اگر كاربران از اين لينك‌ها در سايت goo.gl خروجي نگرفته باشند، ديگر نمي‌توانند ليست لينك هاي كوتاه شده خويش را ببينند. به هر حال سه موردي كه اينجا بيان شد، جزء معايب اين سرويس‌ها مي‌باشد.
‌برترين سرويس هاي ايراني كوتاه كننده لينكعلاوه بر سرويس‌هاي خارجي كه در بالا با آنها آشنا شديد، ۵ سايت ايراني براي اختصار كردن لينك را به شما معرفي مي‌كنم كه پيشينه احسان دارند و امكان بسته‌شدن آن‌ها كم است.
۱. Opizoاپيزو، بي گمان يكي از برترين سرويس‌هاي ايراني اختصار كننده لينك است كه امكانات فوق‌العاده جذابي را به شما مي‌دهد.
اپيزو خويش را اينگونه معرفي مي‌كند: Opizo نظام تبديل‌كننده لينك‌هاي شما، به لينك‌هاي درآمدزا مي‌باشد. به اين صورت كه شما با اختصار كردن لينك هاي‌تان، به ازاي هر بازديدي كه از لينك‌هاي‌تان مي‌شود، مبلغي كسب خواهيد كرد و درآمد شما پس از رسيدن به حتماً ۱۰ هزار تومان، به چهره اتوماتيك و بدون نياز به درخواست واريز، به چهره هفتگي براي شما واريز مي‌شود.
استفاده از خدمات اين سرويس، رايگان است و علاوه بر آن، امكان درآمدزايي نيز در اين سرويس هستي دارد. همچنين اين سايت براي افرادي كه از سيستم مديريت محتواي وردپرس استفاده مي‌كنند، افزونه‌اي را براي مديريت لينك‌هاي‌شان در برگزيدن آنها قرار مي‌دهد. در ضمن مي‌توان براي لينك‌هاي اختصار شده، تاريخ انقضاء تعيين كرد كه لينك‌ها بعد از تاريخ مشخص‌شده، ساير به صفحه مورد نظر، منتقل نمي‌شوند.
امكاناتي كه سرويس اپيزو در گزين كردن شما قرار مي‌دهد:
كاملاً رايگان بودن آنداراي پلاگين وردپرسامكان كسب درآمد از كوتاهي كردن لينكامنيت بالاامكان سفارشي‌سازي لينك‌هاامكان قراردادن تاريخ انقضاء براي لينك‌هاو…كسب درآمد از كوتاهي كننده لينك اپيزو
۲. Zayaسرويس اختصار كننده لينك زايا، امكانات بسيار نكويي را در اختيار شما پيمان مي‌دهد. يكي از امكاناتي كه شايد در كمتر سرويسي ببينيم، اين است كه مي‌توانيد دامنه‌ي وب‌سايت‌تان را به اين سرويس متصل كنيد و لينك‌هاي اختصار شده‌ي كاملاً اختصاصي داشته باشيد. امكاناتي كه اين سايت در گزين كردن شما پيمان مي‌دهد دربرگيرنده موارد پايين مي‌باشد:
داراي افزونه وردپرسداراي ربات تلگرامامكان شخصي‌سازي لينك‌هاامكان مشاهده‌ي احصاء ريزبين لينك‌هاقابليت پيمان دادن تاريخ انقضاء براي لينك‌هاهدف‌گيري جغرافيايي بر بنياد كشورامكان ساخت كليد APIامكان ريدايركت بازديدكننده به لينكي متفاوت بعد از مثلاً ۱۰۰ كليكقرار دادن رمز عبور بر روي لينك هاي كوتاهي شدهو…همچنين سرويس كوتاه كننده لينك زايا، جزء پروژه‌هاي سايت سون هاست محسوب مي‌شود و به همين دليل، اميدواريم كه اين سرويس خوب، تا مدت‌ها به شغل خود پيوستگي دهد.
كوتاه كردن لينك با زايا
۳. B2nاما سرويس ديگري كه منظور داريم به شما معرفي كنيم، سرويس b2n است كه اين سرويس نيز، يگانه از برترين سرويس‌هاي ايراني كوتاه كننده لينك محسوب مي‌شود. در اين سايت، مي‌توانيد لينك كوتاهي اختصاصي بسازيد و در ضمن امكان نگريستن تعداد كليك‌ها را هم داراست.
كوتاه كننده ي لينك B2n
۴. Yunسرويس اختصار ساز لينك يون، از سرويس‌هاي كهن اين پهنه است. اين سرويس نيز امكانات زياد احسان را در پسنديدن كاربران پيمان مي‌دهد. امكان كسب درآمد هم در اين سرويس فعال است و مي‌توانيد با اختصار كردن لينك درآمد كسب كنيد. بعضي از امكاناتي كه اين سرويس در اختيار شما قرار مي‌دهد را اينجا مي‌بينيد:
سيستم مديريت پيشرفته لينك‌هاويرايش آدرس كوتاه شدهامكان كسب درآمددارا بودن ربات تلگرامداراي پلاگين (افزونه) وردپرساتصال به گستره شخصي‌تانداراي افزونه يا اكستنشن گوگل كرومو…بهترين سايت اختصار كننده لينك
۵. ۱daسرويس كوتاه كننده لينك وان دا نيز اين امكان را در برگزيدن شما قرار مي‌دهد كه بتوانيد از آن كسب درآمد كنيد. مي‌توانيد در اين سايت ثبت‌نام كنيد و لينك‌هاي خويش را به صورت پيشرفته‌تر مديريت كنيد. همچنين سيستم درآمدزايي كمابيش جديد و قدرتمندي هم دارد. آمار زياد دقيقي از شمار كليك‌هاي انجام‌شده بر روي لينك‌هاي شما را ارائه مي‌دهد. در ضمن زماني كه درآمدتان به ۱۰ هزار تومان برسد، مي‌توانيد تقاضا تسويه بدهيد.
آموزش كوتاهي كردن لينك

آيا به كارگيري اختصار كننده هاي لينك، به سئوي سايت لطمه مي‌زند؟يكي از سؤالاتي كه چه بسا براي شما قبل بيايد اين است كه اگر هميشه از كوتاه كننده لينك استفاده كنيم، ارزش لينك‌هاي اصلي سايت‌مان زير نمي‌آيد؟
در پاسخ بايد گفت كه اعتبار به لينك اصلي منتقل مي‌شود. يعني مثلاً اگر شما يگانه از لينك‌هاي وب‌سايت‌تان را در bit.ly كوتاه كنيد، در اينجا گوگل، به لينك اصلي، يعني لينك وب‌سايت شما توجه مي‌كند و اعتبار به لينك اصلي شما منتقل مي‌شود. بعد با گمان راحت مي‌توانيد از لينك كوتاهي مربوط به صفحات سايت‌تان در جاهاي ديگر بهره‌گيري كنيد.

نحوه كوتاه كردن لينك به چه چهره است؟كوتاه كردن لينك پيشه بسيار راحتي است. در قسمت‌هاي بالا، سرويس‌هاي برتر كوتاه كننده لينك را معرفي كرديم كه با واردشدن به هر كدام از آنها، كادري براي شما باز مي‌شود. در اينجا شما لينك اصلي خويش كه مي‌تواند لينك يگانه از صفحات وب‌سايت، آدرس تلگرام، اينستاگرام يا هر لينك ديگري باشد را وارد مي‌كنيد و روي دكمه كوتاهي كن يا Shorten كليك مي‌كنيد و لينك كوتاه شده، در برگزيدن شما پيمان مي‌گيرد.
اما نكته‌اي كه به آن توجه داشته باشيد، اين است كه كوشش كنيد در سرويس‌هايي كه مي‌خواهيد از آن‌ها براي كوتاهي كردن لينك استفاده كنيد، ثبت‌نام كنيد و عضو شويد لغايت بتوانيد هم لينك‌هاي‌تان را مديريت كنيد، هم آمار مربوط به هر كدام را تماشا كنيد و هم آن‌ها را دائم در كمر بستن داشته باشيد.

ربات اختصار كننده لينك تلگرام چيست؟در تلگرام هم، مي‌توانيد از ربات اختصار كننده لينك استفاده كنيد. با اين ربات‌ها، مي‌توانيد خيلي آسان لينك‌ها را كوتاهي كنيد. ربات‌هاي زيادي در تلگرام هستند كه كار آن‌ها اختصار كردن لينك است. در واقع آن‌ها لينك‌هاي شما را در برخي از سرويس‌هايي كه در بالا شناسايي شد كوتاه مي‌كنند و لينك كوتاهي شده را در همان لحظه به شما تحويل مي‌دهند.
در اينجا من چند ربات كوتاهي كننده لينك در تلگرام را شناسايي مي‌كنم كه در حال حاضر، همگي آن‌ها سالم هستند و لينك‌هاي شما را كوتاهي مي‌كنند. من فقط آي‌دي ربات‌ها رو در اينجا قرار مي‌دم. مي‌تونيد در قسمت جستجوي تلگرام، اين‌ها رو جستجو كنيد.
urlshorten_botShortUrlBotPlinkBot‌


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۶ دى ۱۳۹۹ساعت: ۱۰:۳۴:۱۰ توسط:ناديا موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :