سیگنال فارکس   سایت بتکارت   Betcart   بتکارت   لایسنس رایگان نود 32   یوزر پسورد نود 32   سئو سایت   سفارش رپورتاژ آگهی   خرید دستگاه لیزر مو   لایسنس نود32   آپدیت نود 32   بک لینک   
طراحي سايت  اخبار تكنولوژي اخبار تكنولوژي .

اخبار تكنولوژي

طراحي سايت

در تاسيس يك كسب و كار و به تعقيب آن ساخت سايت گرد از مهم ترين مسائل براي ما كه قبل از هر باره ساير به آن توجه مي شود يك چيز است كاربر.  نزديك  كل ما از در بعد هر تصميم نياز هاي يك كاربر و راحتي او را در عقيده خواهيم گرفت.اما تعليم طراحي سايت با وردپرس شامل چه چيزي است و كسب درآمد با طراحي سايت امكان پذير چه گونه است؟ كاربر شما با نخستين ورود خود به سايت شما در ابتدا به چه چيزي پروا خواهد كرد؟ به محصولات شما؟ گونه ارائه دهي خدمات شما و يا … كاربر در لحظه ورود احتمالاً توجه كمي به نوع كسب و كار شما داشته باشد.كاربر شما چه طور در لحظه ورود به سايت شما شيفته آن مي شود و جست و جو در سايت شما مي پردازد؟اين طراحي چه گونه سپريدن مي شود؟ و در انجام آن spinxdigital بايد به چه نكات پروا شود.
در اين نوشتار تعليم طراحي سايت با وردپرس را اغلب آشنا خواهيم كرد.شركت با بيش از 10 سال پيشينه در گويه طراحي و ساخت سايت شما را در گذرگاه گسترش و اشاعه كسب و كارتان همراهي خواهد كرد.
طراحي سايت مناسب كسب و كار شماطراحي سايت تنها به معناي يك ظاهر زيبا و جذاب نيست طراحي يك سايت در درستي سعي براي استفاده webfxdesign راحت تر و راحتي هر چه بيشتر كاربران بازداري از سردرگمي آن در سايت است. امروزه صرفا برنامه نويسان اين طراحي را اتمام مي دهند اگر شما هم يك سايت داريد و ايده هاي كثرت در گويه طراحي اين سايت با طراحي سايت وردپرس به راحتي مي توانيد طراحي مورد نظر و كاملا همانگي را با كسب و كار خود ايجاد كنيد
قدم نخست : نصب افزونه ها بر روي سايت وردپرسبعد از ساخت سايت خود توسط پلتفرم وردپرس و مراحل نصب و برپايي سايت خود, نوبت به طراحي آن و متناسب سازي با دربايستن هاي كاربران ميشود پلاگين و يا افزونه ها بسته هاي برنامه نويسي شده اي هستند كه متمايز از وردپرس و توسط برنامه نويسان نوشته مي شوند الي امكانات خاصي را در اختيار مخاطبان قرار دهيم.
براي نصب افزونه در وردپرس بر روي گزينه افزونه ها كليك كرده سپس افزودن را انتخاب كرده الي سري از افزونه ها
نكات مهم در نصب افزونه ها بر روي سايت وردپرسييكي از نكات مهم در نصب افزونه ها براي طراحي سايت وردپرسي استفاده از پسينيان نسخه و آپديت افزونه ها است. وردپرس هر چند وقت يك بار افزونه هاي خود را به روز رساني مي كند كه در اين نسخه هاي بروز رساني شده , ايرادات و كاستي ها برطرف شده است و دشواري ها امنيت آن نيز ساير وجود ندارد.به همين انگيزه توصيه مي شود پسينيان نسخه نصب شود تا امنيت سايت شما تامين شود و ايرادات نسخه هاي باستاني شما را به خويش مشغول نسازد.
قدم دوم در طراحي سايت وردپرس :در قدم دوم شغل به سراغ نصب پوسته در وردپرس خواهيم پرداخت.در اين قدم شما بايد يك پوسته پسنديده با پروا به معيار هايي از آنگونه هدفي كه سايت براي آن ساخته شده است, با برگزيدن يك پوسته پسنديده استفاده كاربران با ورود به سايت شما مي توانند به راحتي به موارد مورد نظر خويش دسترسي داشته باشند و بتوانند با آن بستگي خوبي استوار كنندو تجربه كاربري نكويي را براي آن ها رقم بزنيد.
پس از تصميم براي انتخاب پوسته پسنديده شما بايد پوسته را بارگذاري كرده و بر روي وردپرس خويش نصب كنيد.با پروا به محبوبيت وردپرس اين پوسته ها تا حتماً زيادي رايگان هستند و نيازي به پرداخت ندارند مگر اين كه شما براي رشد كسب و كار خود تصميم جدي داشته باشيد و يك پوسته با امكانات عالي خريداري كنيد.
اما در اين كار شما بايد به چه مواردي پروا داشته باشيد؟ اين پوسته تا حدي ترجمه شده اند اما مقدار زيادي از آن ها لغايت كنون برگردان نشده اند و ميتواند مششكلاتي نظير راست چين فقدان آن ها شما را مبتلا بحران كند ولي اگر بخواهيد ترجه شده و تصحيح شده آن را از سايت ها ديگر ( به جز وردپرس ) گرفتن كنيد بايد به نكويي دقت كنيد لغايت از جاي مناسبي آن را بارگذاري كرده, بعضي از اين سايت ها دست به برخي دگرگوني ها غير اصولي مي زنند , حتي نسخه هاي پولي آن , كه مي تواند سايت شما را با مشكلاتي رو به رو كند.
نصب پوسته براي طراحي سايتدر اين مرحله شما يا اين پوسته ها را از وردپرس اخذ مي كنيد و يا آن را از جايي ديگر گرفتن كرده ايد و مي خواهيد.براي اين كار شما پيش درآمد در بر روي نمايش و سپس به پوسته ها وارد شويد گردآور اي از پوسته ها را براي شما نمايش مي دهد. اگر پوسته خاصي را, از پيش مي شناسيد آن را جست و جو و اگر نه در بين پوسته ها به جست و جو بپردازيد و قالب مورد عقيده را انتخاب كنيد, با برگزيدن جزئيات و پيش نمايش آن شما مي توانيد نصب كنيد .اگر شما مي خواهيد از پوسته ها در وردپرس كاربرد كنيد در دسته پوسته هاي وردپرس به پيگيري قالب باره بيچارگي خويش بگرديد و آن را نصب كنيد. اگر آن را از قبل دانلود كرده ايد فايل زيپ آن را در وردپرس بارگزاري كنيد و سپس مرحله پس وارد كردن اطلاعات را پيش درآمد كنيد.
نكته مهم :
اگر شما قالبي را از قبل نصب كرده ايد و اكنون به هر دليلي مي خواهيد آن را عوض كنيد. پوسته يا قالب خويش را انتخاب كنيد .و بدون اينكه نگران منزه شدن مطالبي كه از قبل در قالب پيشين خود وارد كرده ايد نباشيد با پاك شدن قالب آن طالب پاك نمي شوند. به راحتي با داخل ريزي و برون ريزي مي توانيد آن را انتقال دهيد.
روانشناسي رنگ ها در طراحي سايت:براي همه ما پيش آمده جدا از محتوا و ديگر موارد بعضي از سايت ها به نظرمان خسته كننده و يا برخي از سايت ها جدا از محتوايشان از چرخ زدن و گشتن در آن دريافتن بهتري را داريم ولي روانشناسي رنگ ها در درستي استفاده از رنگ هاي پسنديده در جاي مناسب و به ميزان مناسب است كه در نرخ كليك , فروش ونرخ پرش كارايي گذار است و احساس رضايت را در مشتري برپايي مي كند.در تحقيقات اخير به كارگيري رنگ ها مناسب مي تواند تا 24 درصد نرخ تبديل را افزايش دهد. در ريشه-بن-بيخ شما بايد با شناختي كه نسبت به مخاطبين خويش و كسب و كار خود داريد از رنگ ها در جاي درست در سررسيد درست براي مخاطت درست و همچنين اين كار بايد با هدفمندي صورت بپذيرد.
در اين برگزيدن شما بايد به احسان از بيننده خويش شناخت داشته باشيد بيننده شما چه جنسيتي دارد؟ چه محدوده اي سني از سايت شما رويت مي كنند شخصيت آن ها چه گونه است و چه طور مي نا بر تصميم آن ها در انتخاب كارايي گذاشت رفتا آن ها در برخورد با اين رنگ ها چگونه مي تواند باشد.
 نكته ديگري كه شما بايد در برگزيدن رنگ ها براي طراحي سايت در عقيده داشته باشيد. پروا به نوع محصولي است كه ارائه مي دهيد. سايت شما بايد به احسان گوياي شما و كسب و كار شما باشد رنگ ها در برپايي تعريف پسنديده در ذهن مخاطب تاثير به سزايي دارند. براي نمونه در يك سايت فروشگاه لوازم آرايش با سايت ها فروش قطعات آهني زياد متفاوت است.
اما چه كساني آموزش طراحي سايت با وردپرس برايشان مناسب است؟كساني كه مي خواهند كسب درآمد از طراحي وب داشته باشندكساني كه نزاكت برنامه نويسي ندارند و مي خواهند يك سايت وردپرسي داشته باشند و با توجه به نيازه هايشان آن را طراحي كنند.كساني كه مي خواهند كسب وكار خويش را اشاعه دهند و عرض وب را پيرامون رشد و توسعه سوداگري شان باشد.كساني كه مي خواهند ايده هاي خويش را در اين زمينه اجرا كنند چه براي كسب تجربه و چه براي سوداگري خود.كساني كه مي خواهند بدانند! كساني كه از تجربه ها جديد لذت مي برند و مي خواهند هر چه اغلب تجربه كسب كنند و بعدها در گويه طراحي سايت فعاليت كنند.


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱ دى ۱۳۹۹ساعت: ۱۱:۴۲:۴۴ توسط:ناديا موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :